Türkçe Fansub Siteleri Listesi

Şimdilik takip ettiğim bir kaç fansubu ekliyorum. Fansub eklemek isterseniz yorum olarak gönderebilirsiniz kısa sürede eklenir. www.animemangatr.com www.puzzlesu...

AniKeyf Fansub Yorumlarınızı bekliyor..

Neredeyse 5 seneye varan çalışmalarımızla çok sayıda animeyi ve mangayı Türkçeye kazandırmış bulunmaktayız.Elimizden geldiğince de çevirilerimize devam...

Manglobe’un İflası Animatörleri İşsiz Bıraktı

Ünlü Animasyon Stüdyosu Manglobe’un İflası Animatörleri İşsiz Bıraktı. 30 Nisan salı günü ünlü animasyon stüdyosu Manglobe bünyesinde çalışan ani...

Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi.

BLEACH 13 BLADEs.’teki Yorumlarıyla Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi Bleach’in anime serisi sona erdiğinde şüphesiz ki en çok üzülenlerin aras...

Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi.

BLEACH 13 BLADEs.’teki Yorumlarıyla Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi

Bleach’in anime serisi sona erdiğinde şüphesiz ki en çok üzülenlerin arasında animenin seiyuuları vardı. BLEACH 13 BLADEs.’in piyasaya çıkışıyla birlikte kitapta başlıca seiyuuların yorumları da yer aldı. Kubo-sensei’yi tebrik eden ünlü seiyuular, animenin devam etmesini dilediklerini belirterek Bleach hayranlarının duygularına tercüman oldular.

Kentarou Itou (Abarai Renji): Tebrik ederim. Bu 13 yıl çok çabuk geçti. Bir gün (mangadaki) “Souou Zabimaru” sahnesini (animede) seslendirmeyi çok istiyorum.

Yuki Matsuoka (Inoue Orihime): Orihime’nin bir parçası olmak harikaydı. Animenin son bölümünü asla unutamayacağım. O çekim sırasında göz yaşlarımı tutamadığımı ve mangayı okurken de ağladığımı hatırlıyorum. Animenin devamında Orihime’yi yeniden seslendirmeyi çok istiyorum. Bu umudumu devam ettirirken seni desteklemeye devam edeceğim.

Fumiko Orikasa (Kuchiki Rukia): Tebrikler Kubo-sensei. Her sayfa değiştirdiğimde çok etkileniyorum, içim bir garip oluyor. Gerçekten tüm diyebileceğim harika olduğu.

Noriaki Sugiyama (Uryuu Ishida): Tebrikler. Okurlarından biri olarak eserinin keyfini çıkarmaya devam edeceğim.

Hiroki Yasumoto (Yasutora Sado): DE GIGANTE. BRAZO IZQUIERDA DEL DIABLO. LA MUERTE. Bunu hala yapabilirim, ne zaman isterseniz. Tebrikler.

Masakazu Morita (Kurosaki Ichigo): Kurosaki Ichigo olarak geçirdiğim uzun zaman benim için paha biçilmez. Umarım bu müthiş “badass” manga sonsuza dek parlamaya devam eder. Bankai!

Kaynak

Ekleyen: Tevfik AKPINAR
Hakkında: Yalnızlık kimi zaman acıtır kimi zaman olduğun kişiyi bulmanda yardımcı olur.
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Animez.TV 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi birinin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. | İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video.