Türkçe Fansub Siteleri Listesi

Şimdilik takip ettiğim bir kaç fansubu ekliyorum. Fansub eklemek isterseniz yorum olarak gönderebilirsiniz kısa sürede eklenir. www.animemangatr.com www.puzzlesu...

AniKeyf Fansub Yorumlarınızı bekliyor..

Neredeyse 5 seneye varan çalışmalarımızla çok sayıda animeyi ve mangayı Türkçeye kazandırmış bulunmaktayız.Elimizden geldiğince de çevirilerimize devam...

Manglobe’un İflası Animatörleri İşsiz Bıraktı

Ünlü Animasyon Stüdyosu Manglobe’un İflası Animatörleri İşsiz Bıraktı. 30 Nisan salı günü ünlü animasyon stüdyosu Manglobe bünyesinde çalışan ani...

Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi.

BLEACH 13 BLADEs.’teki Yorumlarıyla Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi Bleach’in anime serisi sona erdiğinde şüphesiz ki en çok üzülenlerin aras...

CT Anime Kulübü – Hikaye Yarışması

Anime ve mangaseverler için hoş bir hikaye yarışması oluşturmaya karar verdik.

Yeteneğinizi konuşturun ve ödülleri kazanın!
Sevdiğiniz bir anime/manga serisini kendi hikayeniz ile sonuçlandırın veya baştan yeni bir hikaye yazın. Seçim size kalmış.

animeler

Hikaye yarışmamızın kuralları aşağıdadır.
-Facebook sayfamızda yayınladığımız yarışma duyurusu görselini Facebook profilinizde “herkese açık” şekilde paylaşmanız gereklidir.
-Sevdiğiniz bir anime veya manganın finalini kendinizce baştan yazabilir (alternatif final oluşturmak) veya yazılmış serilerden bağımsız olarak kendiniz yeni bir hikaye oluşturabilirsiniz.
-Katılımcılar hikayelerini Wattpad sitesindeki hesaplarında yazmalıdırlar. Eğer hesapları yoksa bir Wattpad hesabı oluşturduktan sonra yazmalıdırlar.
-Hikayeler Türkçe yazılmalıdır.
-Yazdığınız hikaye metni en fazla 2000 kelime olmalıdır.
-Hikayedeki karakterlerin isimleri Japonca olarak seçilmelidir. (orijinal anime/manga havasından çıkmaması için)
Yepyeni bir hikaye yazacakların daha önce herhangi bir yarışmada ödül almış veya kendisine ait olmayan bir hikaye ile katılması yasaktır.
-Bir kişi en fazla 1(bir) adet çalışması ile bu yarışmaya katılımcı olabilir.
-Yarışma başlangıç tarihi; 10.05.2016. Son katılım tarihi; 09.06.2016’dır. Bu tarihler dışında gönderilen çalışmalar değerlendirmeye alınmaz.

Hikayemi yazdıktan sonra ne yapmalıyım?

Hikayenizi yazdıktan sonra (dilerseniz hikayeye başladıktan sonra) başvuru formunu doldurmalısınız.

Başvuru formundaki bilgiler eksiksiz ve doğru girilmelidir. Forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 9 Haziran 2016 saat 23:59’a kadar hazırlamış olmanız gereken hikayede istediğiniz değişikliği yapmanız mümkündür.

Tekrar hatırlatalım. CT Anime Kulübü Facebook sayfasındaki ilgili afişi kendi Facebook profilinizde paylaşmanız şarttır.

Yarışma kurallarına uymadığı tespit edilen katılımcıların başvuruları iptal edilir.


Screenshot_1

Kazanan kişilerin seçimi:

Tüm katılımcıların hikayeleri öncelikle tek tek okunarak CT Anime Kulübü ekibimizce ön elemeye tabi tutulacaktır. Ön eleme süreci 1 hafta sürecektir.

Ön elemeden, çıkacak hikaye sayısı en az 10 en fazla 20 olacaktır.

Ön elemeden çıkarak sergilenmeye hak kazanan eserler okuyucu oylamasına sunulacaktır.

Okuyucu oylaması sonucunda kazanan kişiler sunulacak manga listesinden istedikleri Türkçe manga ciltlerine sahip olacaklardır.

1. olan eser sahibi; 10 adet Türkçe Manga ve sürpriz anime ürünü,
2. olan eser sahibi; 5 adet Türkçe Manga,
3. olan eser sahibi; 3 adet Türkçe Manga, 2 kişi de mansiyon ödülü olarak birer adet Türkçe Manga kazanacaklardır.

TÜM KATILIMCILARA BAŞARILAR DİLERİZ.

CT Anime Kulübü

Facebook sayfamızı beğenin

Twitter’da takip edin.

Kaynak: CT Anime Kulübü

Ekleyen: @AnimezTR
Hakkında: Animez.TV 2015'den itibaren faaliyet gösteren bir online anime izleme platformudur.
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Animez.TV 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi birinin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. | İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video.