Türkçe Fansub Siteleri Listesi

Şimdilik takip ettiğim bir kaç fansubu ekliyorum. Fansub eklemek isterseniz yorum olarak gönderebilirsiniz kısa sürede eklenir. www.animemangatr.com www.puzzlesu...

CT Anime Kulübü – Hikaye Yarışması

Anime ve mangaseverler için hoş bir hikaye yarışması oluşturmaya karar verdik. Yeteneğinizi konuşturun ve ödülleri kazanın! Sevdiğiniz bir anime/manga seri...

Yeni D-Gray Man Animesi Geliyor

Yeni Bir Kadroyla Ortaya Konacak Yeni D-Gray Man Animesi Ne Zaman Başlıyor? Jump Festa, Shueisha’nın sponsorluğunda kitlelerle buluşmuş anime ve mangalar üz...

AniKeyf Fansub Yorumlarınızı bekliyor..

Neredeyse 5 seneye varan çalışmalarımızla çok sayıda animeyi ve mangayı Türkçeye kazandırmış bulunmaktayız.Elimizden geldiğince de çevirilerimize devam...

Manglobe’un İflası Animatörleri İşsiz Bıraktı

Ünlü Animasyon Stüdyosu Manglobe’un İflası Animatörleri İşsiz Bıraktı. 30 Nisan salı günü ünlü animasyon stüdyosu Manglobe bünyesinde çalışan ani...

Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi.

BLEACH 13 BLADEs.’teki Yorumlarıyla Bleach Seiyuuları Animenin Devamını İstedi Bleach’in anime serisi sona erdiğinde şüphesiz ki en çok üzülenlerin aras...

Boruto: Naruto The Movie’nin 4. Tanıtım Videosu Paylaşıldı.

Boruto: Naruto The Movie’nin 4. Tanıtım Videosu Boruto: Naruto The Movie’nin resmi web sayfası tarafından filmin 15 saniyelik web reklamı yayımlandı. Vi...

CT Anime Kulübü – Hikaye Yarışması

2

Anime ve mangaseverler için hoş bir hikaye yarışması oluşturmaya karar verdik.

Yeteneğinizi konuşturun ve ödülleri kazanın!
Sevdiğiniz bir anime/manga serisini kendi hikayeniz ile sonuçlandırın veya baştan yeni bir hikaye yazın. Seçim size kalmış.

animeler

Hikaye yarışmamızın kuralları aşağıdadır.
-Facebook sayfamızda yayınladığımız yarışma duyurusu görselini Facebook profilinizde “herkese açık” şekilde paylaşmanız gereklidir.
-Sevdiğiniz bir anime veya manganın finalini kendinizce baştan yazabilir (alternatif final oluşturmak) veya yazılmış serilerden bağımsız olarak kendiniz yeni bir hikaye oluşturabilirsiniz.
-Katılımcılar hikayelerini Wattpad sitesindeki hesaplarında yazmalıdırlar. Eğer hesapları yoksa bir Wattpad hesabı oluşturduktan sonra yazmalıdırlar.
-Hikayeler Türkçe yazılmalıdır.
-Yazdığınız hikaye metni en fazla 2000 kelime olmalıdır.
-Hikayedeki karakterlerin isimleri Japonca olarak seçilmelidir. (orijinal anime/manga havasından çıkmaması için)
Yepyeni bir hikaye yazacakların daha önce herhangi bir yarışmada ödül almış veya kendisine ait olmayan bir hikaye ile katılması yasaktır.
-Bir kişi en fazla 1(bir) adet çalışması ile bu yarışmaya katılımcı olabilir.
-Yarışma başlangıç tarihi; 10.05.2016. Son katılım tarihi; 09.06.2016’dır. Bu tarihler dışında gönderilen çalışmalar değerlendirmeye alınmaz.

Hikayemi yazdıktan sonra ne yapmalıyım?

Hikayenizi yazdıktan sonra (dilerseniz hikayeye başladıktan sonra) başvuru formunu doldurmalısınız.

Başvuru formundaki bilgiler eksiksiz ve doğru girilmelidir. Forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 9 Haziran 2016 saat 23:59’a kadar hazırlamış olmanız gereken hikayede istediğiniz değişikliği yapmanız mümkündür.

Tekrar hatırlatalım. CT Anime Kulübü Facebook sayfasındaki ilgili afişi kendi Facebook profilinizde paylaşmanız şarttır.

Yarışma kurallarına uymadığı tespit edilen katılımcıların başvuruları iptal edilir.


Screenshot_1

Kazanan kişilerin seçimi:

Tüm katılımcıların hikayeleri öncelikle tek tek okunarak CT Anime Kulübü ekibimizce ön elemeye tabi tutulacaktır. Ön eleme süreci 1 hafta sürecektir.

Ön elemeden, çıkacak hikaye sayısı en az 10 en fazla 20 olacaktır.

Ön elemeden çıkarak sergilenmeye hak kazanan eserler okuyucu oylamasına sunulacaktır.

Okuyucu oylaması sonucunda kazanan kişiler sunulacak manga listesinden istedikleri Türkçe manga ciltlerine sahip olacaklardır.

1. olan eser sahibi; 10 adet Türkçe Manga ve sürpriz anime ürünü,
2. olan eser sahibi; 5 adet Türkçe Manga,
3. olan eser sahibi; 3 adet Türkçe Manga, 2 kişi de mansiyon ödülü olarak birer adet Türkçe Manga kazanacaklardır.

TÜM KATILIMCILARA BAŞARILAR DİLERİZ.

CT Anime Kulübü

Facebook sayfamızı beğenin

Twitter’da takip edin.

Kaynak: CT Anime Kulübü


----------------------------SİTEYE BAĞIŞ YAP----------------------------

Yayınladığımız bu anime yukarıda belirtilen grup veya çevirmene aittir. Proje bize ait olmayıp*¹ burası sadece online izleme alternatifi üzerine kurulmuş bir sitedir. Arşiv yapmak ya da yüksek kalitede izlemek istiyorsanız grubun kendi sitesinden indirmeyi unutmayın!

* Eğer yukarıda "Animez" ismi geçiyorsa çevirisini bizde yapıyoruz demektir.

Ekleyen: @TevfikAKPINAR
Hakkında: "Düşünsenize hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza birisi giriyor ve o biri dediğiniz insan sizin hayatınız oluyor."
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.

Mail: [email protected]